Home Budowa stacji paliw oraz budowa myjni samochodowych

BUDOWA STACJI PALIW

BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH

budowa stacji paliw budowa myjni

|  FIRMA SL SERVICE PROWADZI BUDOWY STACJI PALIW ORAZ BUDOWY MYJNI SAMOCHODOWYCH JAKO GENERALNY WYKONAWCA

Realizujemy Także Poszczególne Prace Budowlane

prace-budowlane-sl-service-budowa-myjni

BUDOWNICTWO

Rozbiórki, remonty, sufity, podłogi, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne, szyldy, drogi, malowanie i szpachlowanie, nawierzchnie, instalacje i wyposażenie PPOŻ

prace-elektryczne-budowa-

PRACE ELEKTRYCZNE

Układanie okablowania, rozruchy, montaż sterowników, montaż oświetlenia, instalacje niskoprądowe, alarmy oraz monitoring, urządzenia i instalacje wysokiego napięcia, pomiary elektryczne

TERENY

Budowa parkingów, chodników, dróg wewnętrznych, oznakowania, ogrodzeń, nawierzchni

czyszczenie-elewacji-odsniezanie-budowa-stacji

UTRZYMANIE

Sprzątanie budowy, czyszczenie kanalizacji, także powierzchni specjalnych, mycie elewacji oraz nawierzchni, odśnieżanie dachów, odśnieżanie wewnętrznych dróg komunikacyjnych

CO WYRÓŻNIA NASZĄ FIRMĘ

WIEDZA INŻYNIERSKA Z ZAKRESU BUDOWY STACJI PALIW ORAZ BUDOWY MYJNI

Projektowanie, budowa czy też przebudowa stacji paliw bądź budowa myjni samochodowej to specyficzny proces budowlany. Nasi pracownicy posiadają wiedzę inżynierską w tym zakresie, ale także znajomość przepisów prawa oraz przepisów bezpieczeństwa zarówno klientów jak i BHP.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkunastu lat projektowanie, budowa i rozbudowa stacji paliw oraz myjni to trzon działalności naszej firmy. Wiele lat nauki, zdobywania doświadczenia oraz rozszerzania wiedzy inżynierskiej sprawiło, iż potrafimy rozwiązywać wiele problemów, z którymi firmy budowlane nie potrafią sobie poradzić, a nawet ich przewidzieć.

ZAANGAŻOWANIE

Każdy projekt realizowany jest z pełnym zaangażowaniem. Przez cały czas trwania projektu Inwestor otrzymuje na bieżąco informacje na temat postępu prac. Jesteśmy dyspozycyjni cały czas, zarówno w terenie – kierownicy budów i robót – oraz w naszym biurze w Warszawie.

BEZPIECZEŃSTWO

Budowa stacji paliwowych oraz myjni samochodowych to proces budowlany realizowany w niebezpiecznym miejscu. Zagrażają opary paliw, ale także poruszające się pojazdy budowy oraz klienci. Nasza firma cały czas monitoruje i podnosi poziom bezpieczeństwa poprzez specjalistyczny sprzęt ochronny, pomiary gazów i oparów wybuchowy, a także regularne szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

ZGODNOŚĆ Z PROCEDURAMI

Nasi Zleceniodawcy to często międzynarodowe koncerny. Projekty wiążą się z realizacją wszelkich procesów budowlanych zgodnie z wewnętrznymi procedurami, zarówno technicznymi jak i bezpieczeństwa pracy.

PRACUJEMY DLA NAJWIĘKSZYCH KONCERNÓW

 

rsk-sl-service
johnson-controls-sl-service
shell-sl-service
circlek-sl-service
bp-sl-service
sl-service-cbre

TAGI: budowa stacji paliw, projektowanie stacji paliw, budowa myjni samochodowej

Szukasz sprawdzonego wykonawcy?

Skontaktuj się z nami!

Telefon+48 22 752-29-72