Home Budowa Sieci Sanitarnych WOD-KAN

BUDOWA SIECI I PRZYŁĄCZY SANITARNYCH WOD-KAN

Budowa sieci sanitarnych wod-kan to jedna z gałęzi specjalizacji firmy SL Service. Prace ziemne związane z sieciami sanitarnymi są jednym z elementów budowy każdego obiektu. Budowę i rozbudowę sieci sanitarnych wod-kan realizujemy zarówno tradycyjną metodą wykopową jak i bezwykopową przewiertami sterowanymi. Prace te związane są także z odpowiednim zabezpieczeniem wykopów zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, co jest istotnym elementem każdej inwestycji realizowanej przez SL Service.

Kanalizacja sanitarna

Realizujemy budowę sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnych

odwodnienie-liniowe-budowa-sieci-wod-kan-min

Odpływy liniowe

Jesteśmy wykonawcą odwodnień liniowych zarówno na placach, stacjach paliw oraz w budynkach mieszkalnych

Sieć wodociągowa

Naszą specjalizacją jest także budowa sieci wodociągowej metodą tradycyjną i bezwykopową

kanalizacja-deszczowa-budowa-sieci-min

Kanalizacja deszczowa

Budujemy także przyłącza i sieci kanalizacji deszczowej

Budowa sieci to jeden z kluczowych usług jakie świadczymy. Inwestorzy, zlecając naszej firmie SL Service, budowę hal produkcyjnych czy stacji paliw, a także myjni samochodowych wymagają właśnie takich usług. Dzięki bogatemu doświadczeniu budowa sieci sanitarnych wod-kan przebiega szybko, sprawnie, zgodnie z projektem oraz wszelkimi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest to naturalny sposób realizacji inwestycji, jak również wymóg wielu koncernów, które stale korzystają z naszych usług budowlanych.

Firma SL Service dysponuje bogatym zapleczem, zarówno sprzętowym, odpowiednią kadrą oraz parkiem maszynowym do realizacji usług budowlanych, nawet tych największych. 

budowa sieci wodociagowej-min

Sieci sanitarne, w tym sieci wodociągowe oraz sieci kanalizacyjne, jakie dotychczas budowaliśmy wymagały sporego zaangażowania, wiedzy inżynierskiej oraz stosowania procedur bezpieczeństwa. Wiemy jak profesjonalnie wykonać sieć kanalizacyjną, sieć wodociągową oraz przyłącza zarówno na głębokościach kilku metrów jak i montować studnie czy odwodnienia liniowe w ruchliwych obszarach w centrach miast oraz w tak wrażliwych miejscach jak stacje paliw. Specjalizujemy się także w budowie oczyszczalni ścieków oraz separatorów, a także dużych zbiorników podziemnych.

Warto nadmienić iż międzynarodowe koncerny, które zlecają nam wiele prac wymaga od nas prowadzenia specjalistycznej dokumentacji podczas budowy sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Jesteśmy w stanie dostosować się do wymogów Klienta, nawet tych opatrzonych najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa pracy.

Potrzebujesz wycenę budowy instalacji sanitarnej wod-kan?

Skontaktuj się z nami!